ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ЗДО № 281

на 2023-2024 навчальний рік:

1. Продовжити роботу щодо формування основ безпечної поведінки, стресостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану (2 й рік).

2. Продовжити роботу щодо розвитку творчих здібностей дітей в процесі нетрадиційної зображувальної діяльності (4 й рік).

3. Створити умови для підвищення фахового рівня педагогічних працівників щодо організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання з використанням ІКТ в умовах воєнного стану (1 й рік).

на 2022-2023 навчальний рік

1. Спрямувати роботу ЗДО на зміцнення, збереження фізичного та психічного здоров'я дітей раннього та дошкільного віку, шляхом виховання навичок здорового способу життя та ціннісного ставлення до власного здоров'я.

2. Розвивати творчі здібності дітей дошкільного віку за допомогою нетрадиційних технік малювання.

3. Продовжити роботу з формування позитивного ставлення до праці, виховання працьовитості у дітей дошкільного віку під час організованої та самостійної предметно-практичної діяльності.

на 2021-2022 навчальний рік

1. Продовжити роботу щодо розвитку фізичних якостей дітей через організацію системи спортивних і рухливих ігор із правилами (4-й рік).

2. Продовжити роботу щодо формування у дітей дошкільного віку естетичного ставлення до світу мистецтва засобами образотворчої діяльності (2-й рік).

3. Забезпечити систему організації трудової діяльності дітей дошкільного віку як засобу ранньої соціалізації (1-й рік).

на 2020-2021 навчальний рік

1. Вдосконалити роботу щодо зміцнення здоров'я, підвищення рівня рухової підготовки, комплексного розвитку фізичних якостей дошкільників шляхом застосування елементів ігор спортивного характеру (3-й рік).

2. Сприяти застосуванню педагогами витоків народознавства в освітньому процесі як складника національно-патріотичного виховання дошкільників (4-й рік).

3. Спрямувати роботу на формування у дітей дошкільного віку естетичного ставлення до світу мистецтва засобами образотворчої діяльності (1-й) рік.