ІНФОРМАЦІЯ!

Що таке раннє втручання і навіщо воно потрібно

Раннє втручання - це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х) років із порушенням розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини. Раннє втручання (РВ) надає свої послуги насмперед дітям перших років життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу в ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу і є можливість запобігати появі обмежень як у функціонуванні сім'ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини.

За цим посиланням ви можете дізнатися які заклади охорони здоров'я здійснюють послуги щодо раннього втручання:

Важлива інформація!!!!!!!!

ПОРЯДОК проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у м. Запоріжжі

Розпорядження міського голови №56р від 30.03.2021 "Про порядок проведення евакуації у м. Запоріжжі й виявлення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій"

Розпорядження міського голови №30р від 26.01.2022 "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 30.03.2021 №56р «Про порядок проведення евакуації у м. Запоріжжі й виявлення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій"

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради інформує про дії в разі загрози виникнення, винекнення надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру

Укриття (мапа)

Перелік сховищ та протирадіаційних укриттів міста Запоріжжі

Перелік найпростіших укриттів (підвальних приміщень) міста Запоріжжя

Інформаційно-довідкові матеріали з питань цивільного захисту населення

Інформація для населення на випадок загальної евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій