• Ви знаходитесь тут:

  • Про нас
  • STOP! Булінг.

/Files/images/c4fcea7b3beee9e903d737f26d69ce94.png/Files/images/unnamed (2).jpg/Files/images/unnamed (3).jpg/Files/images/bd4ae4f23b56.jpg/Files/images/Протидія Булінгу.jpg/Files/images/unnamed.png/Files/images/unnamed (1).jpg/Files/images/hotlines.jpg/Files/images/4.jpg/Files/images/unnamed (4).jpg

STOP! Булінг!

Порядок реагування на випадки булінгу

(цькування) в закладі дошкільної освіти

1. При встановленні факту або підозрі на наявність булінгу (цькування) батьки, законні представники дитини, вихователь, сама дитина або інші учасники освітнього процесу повідомляють про це адміністрацію закладу освіти.

2. Керівник закладу освіти отримавши заяву про випадок боулінгу (цькування) невідкладно реагує на представлені факти:

2.1. Приймає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

2.2. Наказом по закладу освіти створює комісію з розгляду випадку булінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведеного розслідування та вжиття відповідних заходів реагування.

3. Результати службового розслідування викладаються в акті.

4. У разі підтвердження факту булінгу (цькування), адміністрація закладу освіти повідомляє Вознесенівський відділ поліції ВП ГУНП в Запорізькій області та службу у справах дітей по Вознесенівському району.

5. Рішення комісії реєструється в окремому журналі та доводиться до відома постраждалого.

6.Адміністрація закладу забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого - педагогічних послуг учасникам освітнього процесу, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування).

Процедура подання учасниками освітнього процесу

заяв провипадки булінгу (цькування)

- педагогічні працівники зобов’язані повідомляти керівництво закладу дошкільної освіти про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого вони були особисто або інформацію про які отримали від інших осіб, вживати невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування).

- учасником освітнього процесу (педагогічні працівники, батьки) на ім’я керівника освітнього закладу подається заява про випадок цькування

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi